Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sidra

W dniu 11 lutego 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Sidrze odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sidra. Do rywalizacji zgłosiło się 9 drużyn. Po zaciętej i wyczerpującej grze zwyciężył zespół SOCCER STARS Sokółka, drugie miejsce zajęła drużyna BROWAR Janów, trzecie miejsce FC STOCK. Pozostałe miejsca:                   IV –  SUPER TACZKA FC Sidra
V –   ZOLTAR Racewo
VI –  KS – Starowlany
VII – Kuźnica
VIII – NONAME Dąbrowa Białostocka
IX –  POMPATEAM Sidra                                                                                                                                           Drużynom wręczono puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Sidra oraz Sidrzański Ośrodek Kultury.