Informacja Zakładu Obsługi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sidrze

W związku z działaniami profilaktycznymi mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, zwracamy się z uprzejmą prośbą, o ograniczenie wizyt w Zakładzie Obsługi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sidrze.

         W sprawach pilnych, prosimy kontaktować się z pracownikami Zakładu drogą elektroniczną zogkim_sidra@zetobi.com.pl, telefoniczną (85) 721 16 20 bądź korespondencyjną. Zalecamy dokonywania wpłat za wodę i ścieki poprzez elektroniczne usługi bankowe (przelewy bankowe). Wpłaty należy dokonywać na konto podane na fakturze tj. 52 8093 0000 0000 1153 2000 0010.

         W związku z kończącym się kwartałem i nadchodzącą porą odczytu wodomierzy, zwracamy się z prośbą o podanie odczytu stanu wodomierzy drogą telefoniczną lub mailową do 27 marca 2020r. Z powodu braku możliwości odczytu stanu wodomierzy u niektórych mieszkańców, faktury będą naliczane na podstawie średniej z roku poprzedniego.

                                                                   Kierownik ZOGKiM

                                                                      Stanisław Bułach