Informacja ZOGKiM w Sidrze o podaniu odczytu stanu wodomierzy!

SZANOWNI PAŃSTWO!

            W związku z wydłużeniem stanu zagrożenia epidemicznego, mając na względzie wspólne bezpieczeństwo, Zakład Obsługi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sidrze informuje, iż w związku z kończącym się kwartałem i nadchodzącą porą odczytu wodomierzy, zwracamy się z prośbą o podanie odczytu stanu wodomierzy drogą telefoniczną (857211620) lub mailową (zogkim_sidra@zetobi.com.pl) do 28 grudnia 2020r.

            Z powodu braku możliwości odczytu stanu wodomierzy u niektórych mieszkańców, faktury będą naliczane na podstawie średniej z roku poprzedniego.

                                                                                               Kierownik ZOGKiM

                                                                                                Stanisław Bułach