Międzynarodowy Dzień Strażaka!

Z okazji Dnia Strażaka składam najserdeczniejsze podziękowania wszystkim Strażakom oraz Druhom i Druhnom Ochotniczych Straży Pożarnych, za ofiarność i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi, za wielki trud i ciężką pracę jaką wkładacie w wypełnianie swoich codziennych obowiązków.

Dziękuję również za wkład w walce z pandemią koronawirusa. Wierzę, że dzięki wspólnym działaniom, zaangażowaniu i poświęceniu uda nam się pokonać tą, i każdą inną ewentualną przeszkodę.

Życzę bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji oraz nieustającej opieki Świętego Floriana dla Was i Waszych Rodzin. Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”❗️

Wójt Gminy – Jan Hrynkiewicz