Nagrody w konkursie „Jaki wspaniały Internet” rozdane

W dniu 2 marca br. w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej odbyło się  ogłoszenie wyników konkursu zorganizowanego w ramach projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo podlaskie”. Imprezę otworzyła wicemarszałek Województwa Podlaskiego Anna Naszkiewicz.

Zadaniem konkursowym było stworzenie przez uczniów szkół podstawowych pracy plastycznej dowolną techniką na temat: „Jaki wspaniały Internet”. Do konkursu zostało zgłoszonych 488 prac, z czego do drugiego etapu przeszło 100. 50 z nich wyróżniono, a 50 otrzymało główne nagrody – tablety.

Wśród najlepszych znalazł się uczeń I klasy Szkoły Podstawowej w Sidrze Michał Powichrowski. Wraz z wychowawczynią Bożeną Nowik oraz rodzicami uczestniczył w gali rozdania nagród. Otrzymał wspaniały tablet, plecak i dyplom.

Udział w konkursie uczniów Szkoły Podstawowej w Sidrze przyczynił się do promocji projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo podlaskie”.

ŹRÓDŁO

 

IMG_7983

IMG_8077

DSCF2486a

5570 (1)

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA