Warsztaty z papierowej wikliny – LGD „Szlak Tatarski”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski zaprasza do udziału w bezpłatnych  warsztatach z papierowej wikliny organizowanych w siedzibie biura LGD Szlak Tatarski w Sokółce.

W ramach warsztatów odbędzie się jedno spotkanie 15 grudnia 2014 r., uczestnicy poznają techniki wyplatania przedmiotów z papierowej wikliny.

Organizator zapewnia wyżywienie oraz wszelkie niezbędne materiały.
Na zgłoszenia czekamy do dnia 11 grudnia 2014 r. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia udziału można dokonać telefonicznie pod nr. 85 711 50 50 lub e-mailowo poprzez wysłanie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.szlaktatarski.org.pl.

DO POBRANIA: Formularz zgłoszeniowy

Warsztaty są realizowane w ramach projektu współpracy pn. „Poznajmy Siebie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 421 Wdrażanie Projektów Współpracy w zakresie operacji polegającej na realizacji projektów współpracy w ramach Osi 4-LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.