Wprowadzamy ograniczenie przemieszczania!

Rząd RP od 24 marca 2020 roku w ramach walki z epidemią koronawirusa wprowadził ograniczenie przemieszczania się za wyjątkiem drogi do i z pracy, wolontariatu w walce z koronawirusem, niezbędnych spraw życia codziennego. Nie powinny poruszać się więcej niż dwie osoby. Zostańmy w domach – wygrajmy z wirusem!
Bardzo wiele zależy od naszej konsekwencji w odpowiedzialnym zwalczaniu zarazy. Bądźmy solidni w przestrzeganiu kwarantanny – wtedy wszyscy domownicy przez 14 dni pozostają w domach!
Pamiętajmy o seniorach, osobach chorych i samotnych, dbajmy o relacje z sąsiadami i wszystkimi bliskimi – telefony i Internet działają, korzystajmy z nich. Przesyłajmy elektronicznie wyrazy wsparcia wszystkim, którzy w tym szczególnym czasie niosą pomoc.
Przypominamy: im szybciej zastosujemy się do zaleceń, tym prędzej zminimalizujemy rozprzestrzenianie się epidemii. Zdrowia!