Wyniki wyborów do Rady Gminy oraz Wójta Gminy Sidra

Wybory Wójta Gminy Sidra                                                                                                             Liczba Głosów

1 HRYNKIEWICZ Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* 1 0 8 8
2 LEWICKI Michał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * 6 9 3

 

Okręg wyborczy nr. 1                                                                                                                        Liczba Głosów

1 WORONKO Anna Lilla
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * 3 3
2 CZYŻEWSKA Bogusława
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 8 8
3 WALENCIEJ Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 5 9

Okręg wyborczy nr. 2                                                                                                                        Liczba Głosów

1 BIRYŁO Hanna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 3 0
2 HOŁUBOWSKA Alicja
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * 1 1 5
3 HOŁUBOWSKI Kazimierz Lech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * 3 2

Okręg wyborczy nr. 3                                                                                                                        Liczba Głosów

1 MATYS Wiesław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 6 7
2 ŻEMAJDUK Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 3 6
3 MONIUSZKO Teresa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * 2 4

Okręg wyborczy nr. 4                                                                                                                        Liczba Głosów

1 TROCHIM-BIENASZ Małgorzata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 6 6
2 SZYMCZYK Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 7 0

Okręg wyborczy nr. 5                                                                                                                        Liczba Głosów

1 HAJKOWSKI Grzegorz Kazimierz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 4 0
2 SUJETA Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 7 2
3 FIEDOROWICZ Eugeniusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * 1 7

Okręg wyborczy nr. 6                                                                                                                        Liczba Głosów

1 BULEJ Marcin
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 6 9
2 BORKOWSKI Waldemar
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 6 8

Okręg wyborczy nr. 7                                                                                                                        Liczba Głosów

1 OSZER Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 5 2
2 FIEDOROWICZ Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 4 6

Okręg wyborczy nr. 8                                                                                                                        Liczba Głosów

1 POŹNIAK Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 5 3
2 KAROLCZUK Mirosław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 3 5

Okręg wyborczy nr. 9                                                                                                                        Liczba Głosów

1 POLEWKO Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 6 4
2 DANILEWICZ Tadeusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 4 7

Okręg wyborczy nr. 10                                                                                                                       Liczba Głosów

1 CHARKIEWICZ Łukasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 4 4
2 KOSTECKI Marian
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 5 3
3 REUT Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * 2 1

Okręg wyborczy nr. 11                                                                                                                       Liczba Głosów

1 SZYSZKO Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 2 1
2 BOHDAN Jerzy
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 6 2

Okręg wyborczy nr. 12                                                                                                                       Liczba Głosów

1 MRUCZEK Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 5 6
2 WISZNIEWSKI Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 6 2

Okręg wyborczy nr. 13                                                                                                                         Liczba Głosów

(Radny Wybrany w wyniku losowania)

1 HURYN Urszula
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 3 7
2 STUCZYK Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * 3 7
3 LENKIEWICZ Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * * 7

Okręg wyborczy nr. 14                                                                                                                        Liczba Głosów

1 SZULEWSKI Mariusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 3 9
2 WORONKO Waldemar Ludwik
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Szacunek i Odpowiedzialność, Lista nr 16
* * * * 9
3 LULEWICZ Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * 6 2

Okręg wyborczy nr. 15                                                                                                                    Liczba Głosów

1 HARASIUK Wiesław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość”, Lista nr 17
* * * 6 1
2 GRYSZKO Alina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Ojczyzna”, Lista nr 18
* * * 2 5

 

Do Rady Powiatu Sokólskiego z okręg nr 3 – Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo mandat radnego otrzymali następujący kandydaci:

Jan Grusza (PSL) – 556 głosów
Marcin Sutkowski (PiS) – 306 głosów
Kazimierz Łabieniec (Porozumienie Samorządowe 2014) – 475 głósów
Aleksy Oleksza (Wspólnota Samorządowa 2014) – 557 głosów
Stanisław Hrynkiewicz (PSL) – 406 głosów

Szczegółowe wyniki wywieszone są w lokalach wyborczych oraz zostaną umieszczone na stronach internetowych Państwowej Komisji Wyborczej KLIKNIJ TUTAJ