Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”

Marszałek Województwa Podlaskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego konkursie plastycznym „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej przykłady zmian, które nastąpiły w województwie podlaskim dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich, w szczególności projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, zwanego dalej „RPOWP 2014-2020”. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody, jak również dla Szkół i Domów Kultury, do których uczęszczają zwycięzcy.  Wszelkie niezbędne informację dotyczące konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy, plakaty, reklamy znajdziecie Państwo w załączonych plikach.

Lubisz malować, rysować albo wyklejać? Jeśli tak, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pokaż nam, co zmieniło się w Twoim otoczeniu, dzięki Funduszom Europejskim. Może będzie to wyremontowana szkoła, wybudowany basen albo nowe huśtawki na placu zabaw? A może brałeś udział w dodatkowych zajęciach, Twoje rodzeństwo ukończyło staż albo rodzice rozwinęli swoją firmę? Rozejrzyj się wokół, te zmiany są wszędzie wokół nas.

Na Twoją pracę czekamy do 22 listopada. O szczegóły zapytaj w szkole lub w najbliższym domu kultury.

Do wygrania świetne nagrody: laptop, smartfon lub hulajnoga elektryczna.

Zasady konkursu

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe:

  • dzieci do lat 10,
  • dzieci i młodzież w wieku od 11 do 15 lat.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Uczestnicy zgłaszają się do konkursu za pośrednictwem szkoły podstawowej lub wybranego przez siebie domu kultury. Każda szkoła i dom kultury wybiera po jednej najlepszej pracy w każdej kategorii wiekowej i przesyła je do organizatora do 22 listopada 2020 r. Prace oraz formularze zgłoszeniowe należy przesłać w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres: zmieniamy.podlaskie@gmail.com.

Prace będą oceniane według następujących kryteriów:

  • zgodność tematu pracy z tematyką konkursu,
  • jakość wykonania,
  • oryginalność i kreatywność,
  • stopień trudności wykonania.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na grudzień tego roku.