Zaproszenie do udziału w projekcie „Ja w Internecie – bezpłatnych szkoleń z umiejętności cyfrowych” w dn. 05.02.2019 r.

Zaproszenie do udziału w projekcie
„Ja w Internecie – bezpłatnych szkoleń z umiejętności cyfrowych”

Jest nam niezmiernie miło, zaprosić Państwa do udziału w projekcie Polska Cyfrowa, wzmacniający cyfrowe fundamenty społeczno-gospodarczego rozwoju kraju (szeroki dostęp do szybkiego internetu, efektywne i przyjazne użytkownikom e-usługi publiczne oraz rosnący poziom kompetencji cyfrowych społeczeństwa). Dzięki udziałowi w projekcie „Ja w Internecie” pomoże Państwu w podnoszeniu kwalifikacji, zwiększaniu umiejętności poruszania się w sieci i bezpieczeństwa korzystania z Internetu. W ramach projektu zapraszamy Państwa do udziału w cyklicznych zajęciach z kompetencji cyfrowych, które odbywać się będą na terenie gminy Sidra. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od lutego do maja, w Sidrzańskim Ośrodku Kultury przy ul. Rynek 5 – zajęcia odbywać się będą w 2 turach: 11.30 – 13.00 i 17.00 – 18.30.

W ramach zajęć przygotowane będą następujące tematy:

1. Podstawy pracy na komputerze.
2. Moje finanse w sieci,
3. Wykorzystanie legalnej kultury w Internecie
4.Wykorzystanie sieci społecznościowych (np. facebook, twitter, skype)
5. Rodzic w sieci.
6. Rolnik w sieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny – organizatorzy zapewniają zaplecze sprzętowe. Zapisy i wszelkie informacje są dostępne u koordynatora projektu – Mariusz Kozłowski, tel. 517 448 756, mail: jawinternecieFMB@gmail.com

Więcej informacji mogą Państwo otrzymać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 05.02.2019 roku o godzinie 17.00 w Sidrzańskim Ośrodku Kultury.

Do udziału w zajęciach serdecznie zaprasza Wójt Gminy Sidra, Urząd Gminy Sidra i partner projektu Fundacja M.I.A.S.T.O. Białystok