Zaproszenie Marszałka Województwa Podlaskiego na Piknik Rodzinny w dn. 20.07.2019 r.

Marszałek Województwa Podlaskiego – Artur Kosicki zaprasza na wielki Piknik Rodzinny w dniu 20 lipca 2019 r.

Koncerty, gry i zabawy dla dzieci, balonowe zoo, wielka zjeżdżalnia, naukobus , kapsuła Green Velo – to tylko część atrakcji, które będą czekać na mieszkańców Białegostoku i całego regionu w najbliższą sobotę (20.07.2019 r.) na dziedzińcu Pałacu Branickich. Odbędzie się tam  Piknik Rodzinny.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla gości pikniku w każdym wieku. Będą gry i zabawy dla dzieci, kino 5d, balonowe miasteczko i wielka zjeżdżalnia. Młodzi naukowcy będą mogli poznawać prawa nauki poprzez samodzielne eksperymentowanie. Coś dla siebie znajdą też fani wojskowości – podczas pikniku będzie można m.in. zobaczyć sprzęt wojskowy. Organizatorzy przygotowują też liczne atrakcje muzyczne. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.