Zaproszenie na szkolenie „Pierwszy krok w biznesie dzięki środkom pomocowym” – 18.12.2018 r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Pierwszy krok w biznesie dzięki środkom pomocowym”, które
odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018r. w godzinach od 09:00 do 16:00 w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski, ul. Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka. Szkolenie poprowadzi Pan Michał Marciniak.

Szkolenie skierowane do Beneficjentów i potencjalnych Wnioskodawców Stowarzyszenia LGD Szlak Tatarski planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub osób, które w ostatnim czasie otrzymały wsparcie dotacyjne na rozwój działalności gospodarczej lub premię na założenie własnej firmy.
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy koniecznej do:

  • rozpoczęcia lub prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie aspektów marketingowych;
  • prowadzenia biznesu w sieci i komunikacji personalnej;
  • formalno-prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej;
  • rozliczenia księgowego w firmie.

Ponadto szkolenie uwzględni:

  • poznanie narzędzi do organizacji pracy, współpracy i komunikacji w sieci ze współpracownikami, klientami i kontrahentami;
  • poznanie podstaw prawa autorskiego oraz ochrony wizerunku dotyczących publikowania na stronie www i portalach społecznościowych.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: szlaktatarski@gmail.com najpóźniej do dnia 17 grudnia 2018 roku do godz. 15:00.

UWAGA!! Liczba miejsc ograniczona !!

Formularz zgłoszeniowy 18.12.2018