Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom

W dniu 28 lutego 2017 r. odbyły się eliminacje gminne turnieju wiedzy pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom. Laureaci turnieju pojadą na eliminacje powiatowe do Sokółki . Wyniki kategorii:                                                                      –  Szkoły Podstawowe:                                                                                                                                               I miejsce: Krystian Żuk – Szkoła Podstawowa w Sidrze                                                                                                 II miejsce: Wiktoria Acewicz – Szkoła Podstawowa w Jacowlanach                                                                               III miejsce: Szymon Olechno – Szkoła Podstawowa w Jacowlanach                                                                                                         – Szkoła Gimnazjum w Sidrze:                                                                                                                                               I miejsce: Maciej Maksymowicz                                                                                                                                                      II miejsce: Łukasz Kalinowski                                                                                                                                                   III miejsce: Gabriel Nowik                                                                                                                                         Wszyscy uczestnicy turnieju wiedzy otrzymali nagrody ufundowane przez Sidrzański Ośrodek Kultury.