Gmina Sidra

ZGŁOŚ NIELEGALNE POSTĘPOWANIE Z ODPADAMI

Ocena 0/5
Starosta Sokólski informuje, iż na stronie Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska został zamieszczony elektroniczny formularz umożliwiający każdemu obywatelowi zgłoszenie interwencji w sprawie zdarzeń, które mogą mieć niekorzystny wpływ na środowisko, nielegalnego składowiska odpadów:
 
Jeśli widzisz wysypisko śmieci w pobliskim lesie, a może nagły wzrost ilości transportów ciężarowych jakie zaczęły przyjeżdżać na teren nieruchomości położonych z dala od gęstej zabudowy mieszkalnej, w okolicy lasów, miejsc rzadko uczęszczanych nieużytkowanych terenów przemysłowych oraz pojawienie się na ich ternie różnego rodzaju beczek i pojemników zgłoś to Inspekcji Ochrony Środowiska.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności