Poniedziałek, 02 października 2023
Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
słonecznie
9°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Dni Sidry 2023 - relacja!

Ocena 0/5

  W dniu 12 sierpnia 2023 r. na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sidrze odbyły się Dni Sidry zorganizowane przez Sidrzański Ośrodek Kultury w Sidrze i Wójta Gminy Sidra. Słoneczna aura sprzyjała integracji mieszkańców Gminy Sidry, zaproszonych gości i wszystkich przybyłych sąsiadów okolicznych gmin na to wydarzenie.           

Kierownik Sidrzańskiego Ośrodka Kultury w Sidrze Anna Hołubowska serdecznie przywitała wszystkich przybyłych gości oraz wręczyła wraz z Zastępcą Wójta Gminy Sidra Łukaszem Czyżewskim puchary z I Rodzinnego Konkursu Wędkarskiego o puchar Wójta Gminy Sidra, który odbył się w piątek nad Zalewem. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Sidra Jan Hrynkiewicz , który przywitał  zgromadzonych mieszkańców Gminy Sidra, mieszkańców okolicznych gmin oraz zaproszonych gości. Byli to min. Mariusz Gromko Senator RP,  Dariusz Piontkowski Wiceminister Edukacji i Nauki, Kazimierz Baszko Poseł  RP, Dr Bogusława Szczerbińska Wicewojewoda Podlaski, Wiesława Burnos Członek Zarządu Województwa Podlaskiego, Profesor Piotr Niczyporuk Sądzia Naczelnego Sądu Administracyjnego, Marcin Sutkowski Dyrektor Biura Prawnego Urzędu Marszałkowskiego, Ks. Stanisław Jakubowicz, Piotr Borowski Przedsiębiorca ,,Bortech” oraz przedstawiciele instytucji i jednostek powiatowych.

Występy zespołów muzyczno-wokalnych: Zespół wokalny Solatium  i Pedeciaki, Anna Malicka, Jakub Zieziula, Powiatowy Zespół Regionalny ,,Jemioła” , Iluzjonista Łukasz Grant oraz gwiazda wieczoru Zespół Power Play.. Najmłodsi artyści bawili się z Grupą Teatralną Echo oraz Akademią Rozrywki Wesołkowo. Po występie zespołów dla uczestników imprezy odbyła się dyskoteka pod gwiazdami, którą prowadził DJ Kazet.

Prowadzący imprezę Dorian Krause i występujące zespoły, skupili dużą grupę odbiorców.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy czuwali:  Agencja Ochrony Jarhead, Policja w Dąbrowie Białostockiej oraz druhowie z OSP Jacowlany i OSP Sidra za co serdecznie dziękujemy.

Stoiska prezentowały: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, MY Food Magdalena Cieszyńska z Dąbrowy Białostockiej, lokalni producenci miodów z własnej pasieki, wiejskie wędliny, sery, pieczywo, stoiska z lodami, lizakami i watą cukrową oraz różnego rodzaju stragany z zabawkami i balonami.

KGW z Racewa zachęcały do degustacji przepysznych kulinarnych przysmaków. 

Wydarzenie odbyło się dzięki wielkiej uprzejmości darczyńców, którzy wsparli finansowo oraz rzeczowo tą inicjatywę. Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków: Gmina Sidra, Sidrzański Ośrodek Kultury , Powiat Sokólski, Województwo Podlaskie , MY FOOD,  Bank Spółdzielczy w Sokółce,  Bortech,  LGD Szlak Tatarski, Skup żywca ,,Adek", za co bardzo serdecznie dziękujemy i jesteśmy wdzięczni.

Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

1. 2 3. 5 6 7 31 34. 30. 28 222 26. 22. 19. 71 15. 27. 17. 14. 13. 1. 7. 2. 20. 11. 8. 25 24 23 22 21 19 17 16 15 14 13 12 10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.