Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
15°C

Ogłoszenie o sprzedaży autobusu marki AUTOSAN A0909L TRAMP

Ocena 0/5

Wójt Gminy Sidra zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup autobusu marki AUTOSAN A0909L TRAMP

Nazwa i siedziba sprzedającego:

Gmina Sidra

ul. Rynek 5

16-124 Sidra

NIP 5451703169

1. Dane dotyczące sprzedawanego pojazdu:

 Marka i typ: AUTOSAN A0909L TRAMP

 Nr rejestracyjny: BSK V222

 Data pierwszej rejestracji: 18.03.2003r.

 Rok produkcji: 2003

 Przebieg:  360183 km

 Pozostałe informacje:

 Ważne badanie techniczne brak

 Aktualne ubezpieczenie OC

 Odbiór pojazdu na własny koszt i we własnym zakresie

 Sprzedaż samochodu nie jest objęta podatkiem VAT

Całość zaoferowanej ceny winna być wpłacona przelewem przed odbiorem samochodu na konto Urzędu Gminy Sidra, NR KONTA 62 8093 0000 0000 1140 2000 0010 

2. Cena wywoławcza brutto: 10 000,00 zł.

3. Miejsce i termin oględzin pojazdu: w celu dokonania oględzin pojazdu, oraz uzyskania dodatkowych informacji prosimy kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 85 7211620

4. Pisemne oferty z ceną należy składać w Zakładzie Obsługi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sidrze, ul. Fabryczna 4, 16-124 Sidra z dopiskiem na kopercie „Oferta na zakup autobusu” w terminie do dnia 21.06.2024r. do godz. 10.00 (wzór oferty w załączeniu).

5. Sprzedający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od wyboru ofert bez podawania przyczyny.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Wójt

                                                                                                                                                                                                                                                                                             Cezary Możejko

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

Pliki do pobrania:

Zarządzenie Nr 35_2024.pdf
Format: pdf, 220.61 kB
Formularz ofertowy.docx
Format: docx, 18.07 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.