Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
pochmurno
14°C

Patriotyczny Rajd Rowerowy z okazji obchodów 233 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja!

Ocena 0/5

Święto Konstytucji 3 Maja uczciliśmy Patriotycznym Rajdem Rowerowym zorganizowanym przez Sidrzański Ośrodek Kultury w Sidrze. W piątkowe słoneczne południe 3 maja odbył się wyjątkowy z uwagi na barwy narodowe rajd rowerowy z biało-czerwoną. Wydarzeniem uczczono przypadający dzień wcześniej Dzień Flagi Państwowej oraz Uchwalenie Konstytucji 3 Maja, w ramach którego uczestnicy rajdu ubrali się oraz przymocowali do swoich rowerów biało-czerwone flagi. Okoł 100-stu rowerzystów wyruszyło w rajdzie z Sidry do Zalesia. Po dotarciu do mety na wszystkich uczestników czekało ognisko  z kiełbaskami. Pogoda, radość i frekwencja dopisała w 100 %. Dzięki Wam ten dzień był przepełniony patriotyzmem i radością. Do zobaczenia na rowerowym szlaku!

Vivat Maj, 3 Maj!   

Galeria zdjęć

Rajd 1 RAJD 2 rAJD 3 Rajd 4 Rajd 5 Rajd 6 Rakd 22 Rakd 21 Rajd 20 Rajd 19 Rakd 18 Rajd 17 Rajd 16 Rakd 15 Rajd 14 Rajd 13 Rajd 12 Rajd 11 Rajd 10 Rajd 9 Rajd 8 Rajd 7
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.