Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 26 lutego 2024
Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
pochmurno
7°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Relacja z ferii zimowych w podróży dookoła świata!

Ocena 0/5

Hasło tegorocznych ferii brzmiało: ,,Zimowa podróż dookoła świata", rzeczywiście codziennie wyruszaliśmy w podróż do krainy w której czarowaliśmy cuda i cudeńka po to, aby czas wolny od nauki był czasem twórczym, radosnym i pełnym fantastycznych pomysłów.

Pierwszego dnia ferii Sidrzański Ośrodek Kultury zaoferował uczestnikom dotarcie do stacji Uganda, gdzie poznali życie w dżungli. Był to dzień pełen emocji i integracji. Nie zabrakło eksperymentów i balonowych zabaw.
Następnego dnia uczestnicy przenieśli się w bardziej europejskie klimaty, do Hiszpanii. Tam poczuli gorące słońce, zapach pomarańczy i muzyczny klimat znanego wszystkim tańca- Makareny. Przygotowali piniaty, które następnie zbili, ciesząc się cukierkami.
Kolejnego dnia dotarliśmy do Grecji. Uczestniczyliśmy w olimpijskiej sztafecie i igrzyskach. Sprawdziliśmy naszą kondycję fizyczną wykazując się w zawodach sportowych.
Następnego dnia polecieliśmy do USA, trafiliśmy do wioski Indiańskiej. Bizony, Szybkie Wilki, Sprytne Małpy, Szybkie Bizony rywalizowały w indiańskim quizie gdzie wykazały się wiedzą dot. Indian. Następnie plemiona zbudowały swoje osady.

Na zakończenie ferii zimowych  dzieci wybrały się na wycieczkę do Epi-Centrum Nauki w Białymstoku, gdzie panowała świetna zabawa i radość. A na koniec oczywiście McDonald's.Były mnóstwo radości i kreatywnych pomysłów.

Dzieci podczas ferii miały okazję atrakcyjnie spędzić czas w gronie rówieśników, biorąc udział w zajęciach plastycznych, tanecznych, muzycznych, olimpijskich sztafetach i igrzyskach, a nawet w zawodach sportowych - po prostu wspólnie spędzany czas z Sidrzańskim Ośrodkiem Kultury w Sidrze.

Dziękujemy pracownikom Sidrzańskiego Ośrodka Kultury w Sidrze za przygotowanie moc zabaw podczas zimowych ferii.

Dziękujemy wszystkim podróżnikom, za udział w naszych wojażach. tymczasem życzymy wszystkim dzieciom niesłabnącego zapału do nauki w II semestrze tego roku szkolnego oraz warunków pogodowych, które po nauce szkolnej umożliwią odpoczynek i zabawy na dworze. Nie od dziś wiadomo bowiem, że: „zima lubi dzieci najbardziej na świecie”.

Galeria zdjęć

44 43 42 41 40 39 37 36 35 34 33 32 31 30 29 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 9 8 7 6 5 4 3 2 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.