Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
pochmurno
11°C

Trwa cykl kontroli zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy,

trwa cykl kontroli właścicieli nieruchomości, które zlokalizowane są na terenach bez dostępu do sieci kanalizacji sanitarnej, w zakresie sposobu i częstotliwości wywożenia nieczystości ciekłych. Obowiązek przeprowadzenia kontroli wynika z art. 6 ust. 5a i 5aa ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, zgodnie z którym Wójt zobligowany jest przeprowadzić taką kontrolę co najmniej raz na dwa lata. Przepisy te weszły w życie 9 sierpnia 2022 r. Każda posesja niepodłączona do sieci kanalizacyjnej zostanie skontrolowana do sierpnia 2024 r.

Prosimy Państwa o współpracę i udostępnienie niezbędnych dokumentów będących przedmiotem kontroli. Liczymy, że narzucone przez Ustawodawcę kontrole przebiegną sprawnie, przy dobrej współpracy z Państwem oraz wykażą jak najmniejsze nieścisłości. Szczegółowych informacji udzielą pracownicy Urzędu Gminy Sidra tel. 85 722 09 93 lub 85 722 09 92. Chcielibyśmy podziękować mieszkańcom za dotychczasową współpracę w tym zakresie oraz przypomnieć wykaz przedsiębiorców uprawnionych do odbioru nieczystości ciekłych z terenu Gminy Sidra. 

Wykaz przedsiębiorców uprawnionych do odbioru nieczystości ciekłych z terenu Gminy Sidra:

 Zakład Obsługi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sidrze, 

ul. Fabryczna 4, 16-124 Sidra

tel. (85) 721 16 20

Opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych.

 MPO Sp. z o. o., 

ul. 42 Pułku Piechoty 48, 15-950 Białystok,

tel. (85) 676 83 00 

Opróżnianie zbiorników bezodpływowych lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków i transport nieczystości ciekłych.

 ITER H.S. HELENA HENRYKA CHOCIEJ

Sokolany 1, 16-100 Sokółka,

tel. (85) 711 13 17 

Opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych.

 TOI TOI Polska Sp. z o. o.,

ul. Płochocińska 29, 03-044 Warszawa, 

tel. 22 614 59 79 

Opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych.

 WC Serwis Polska Sp. z o.o., 

ul. Szybowa 20 E, 41-808 Zabrze, 

tel. 32 278 45 31 

Opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych

 mToilet Sp. z o. o.,

ul. Toruńska 31, 03-226 Warszawa,

tel. 800 000 800 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.