Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
pochmurno
14°C

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

Ocena 0/5

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie co roku organizuje wydarzenia o zasięgu regionalnym i krajowym, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa podlaskiego i województw ościennych.

Zwracamy się z prośbą o poinformowanie mieszkańców gminy o zbliżającej się XXIX Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawie Królików Rasowych, która odbędzie się 24-25 czerwca 2023 roku a także o zamieszczenie załączonych informacji na mediach jakimi dysponuje Samorząd.

Składamy także deklarację chęci współpracy we współorganizacji i współuczestnictwie  w wydarzeniach jakie Państwo organizujecie, ponieważ zależy nam na promocji naszego regionu. Z każdego wydarzenia, w którym bierzemy udział zamieszczamy artykuł z fotorelacją w naszych mediach (strona internetowa www.odr.pl, profil społecznościowy Facebook, Instagram).

W załączeniu przesyłam materiały promocyjne dotyczące XXIX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawy Królików Rasowych.

Link do strony Wystawy: https://wystawaszepietowo.pl/      

Link do zaproszenia: https://www.youtube.com/watch?v=U5LC3UzZOEg   

Link do zapowiedzi: https://odr.pl/2023/04/29/podlaski-osrodek-doradztwa-rolniczego-w-szepietowie-zaprasza-na-wystawe-zwierzat-hodowlanych-2/    

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawa Królików Rasowych 24-25 czerwca 2023 roku

baner_duży_z_krową  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.