Zapraszamy serdecznie na Pożegnanie Lata - Potańcówkę Wiejską w dn. 13.09.2025 r.
Już sobotę tj. 13 września spotykamy się w centrum parku w Sidrze by wspólnie pożegnać lato w najlepszym stylu — na wiejskiej potańcówce pełnej muzyki.
DJ MAROK - Adam Marek rozkręci parkiet swoimi hitami- będzie tanecznie, będzie głośno, będzie radośnie! Biesiada z własnym koszyczkiem- przynieście to, co lubicie najbardziej! Ciasta, sałatki, ogórki, wędliny... wszystko mile widziane!
Organizatorzy zapewniają stoły i ławki, więc będzie gdzie usiąść, pogadać i pośmiać się z sąsiadami.
Gwarantujemy dobrą zabawę do godziny 22:00- niech będzie to radosne pożegnanie lata.
Miejsce: Park w Sidrze Start: godz. 18:00
Dla wygody wszystkich uczestników naszej potańcówki prosimy o parkowanie samochodów na placu rynkowym (przy kościele). To najbliższe i najdogodniejsze miejsce -dzięki temu teren imprezy pozostanie bezpieczny i przestronny.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!