Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
pochmurno
25°C

Harmonogram zebrań wiejskich w celu wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich Gminy Sidra

Ocena 0/5

   Na podstawie Zarządzenia Nr 41/24 Wójta Gminy Sidra z dnia 21 czerwca 2024 r. w sprawie zwołania zebrań wiejskich w celu dokonania wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich informuję, iż zwołuje się zebrania wiejskie w poszczególnych sołectwach zgodnie z poniższym harmonogramem.

Jednocześnie informuję, że na podstawie art. 30 ust.1 w zw. z art. 35 ust. 3 pkt 2 i art. 36 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz.U z 2024 r. poz. 609, poz. 721) oraz Uchwały Nr VI/48/19 Rady Gminy Sidra z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie uchwalenia statutów sołectw (Dz. Urz. Woj. Podl. z 2019 r. poz. 3465, z 2022 r. poz. 30, z 2023 r. poz. 3158) zarządzam, co następuje:

§ 1. Zwołuje się zebrania wiejskie w sołectwach Gminy Sidra, w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich  w miejscu, terminach i godzinach określonych  w harmonogramie, stanowiącym załącznik Nr 1 do niniejszego zarządzenia.

§ 2. Proponowany porządek obrad zebrania wiejskiego określony jest w załączniku Nr 2 do niniejszego zarządzenia.

§ 3. Harmonogram  zebrań wiejskich, o którym mowa § 1 zostanie podane do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na tablicy ogłoszeń w sołectwach, Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sidra oraz stronie internetowej Gminy Sidra.

§ 4. Upoważnia się osoby wymienione w harmonogramie stanowiącym załącznik Nr 1 do niniejszego zarządzenia do otwarcia zebrań wiejskich zwołanych w celu wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich.

§ 5. Zarządzenie wchodzi wżycie z dniem podpisania.                                                                                     

                                                                                                                                                                                      HARMONOGRAM

              Zebrań Wiejskich -  wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

                                                                                                                         Wójt

                                                                                                                                     Cezary Możejko           

 

Pliki do pobrania:

Zarządzenie Nr 41_2024.pdf
Format: pdf, 417.69 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.