Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
pochmurno
25°C

Ogłoszenie o sprzedaży wozu asenizacyjnego PN/60 Meprozet-Kościan

Ocena 0/5

Wójt Gminy Sidra zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup wozu asenizacyjnego PN/60 Meprozet-Kościan
Nazwa i siedziba sprzedającego:
Zakład Obsługi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sidrze
ul. Fabryczna 4
16-124 Sidra
NIP 5451703189
1. Dane dotyczące sprzedawanego wozu asenizacyjnego:
Marka i typ: Wóz asenizacyjny PN/60
Rok produkcji: 1991
Nr fabryczny: 978/91
Pojemność zbiornika: 6000 litrów
Odbiór wozu asenizacyjnego na własny koszt i we własnym zakresie
Sprzedaż wozu asenizacyjnego nie jest objęta podatkiem VAT
Całość zaoferowanej ceny winna być wpłacona przelewem przed odbiorem wozu asenizacyjnego na konto Urzędu Gminy Sidra, NR KONTA 52 8093 0000 0000 1153 2000 0010
2. Cena wywoławcza brutto: 2 400,00 (słownie: dwa tysiące czterysta zł 0/100) zł.
3. Miejsce i termin oględzin pojazdu: w celu dokonania oględzin wozu asenizacyjnego , oraz uzyskania dodatkowych informacji prosimy kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 857211620
4. Pisemne oferty z ceną należy składać w Zakładzie Obsługi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sidrze, ul. Fabryczna 4, 16-124 Sidra z dopiskiem na kopercie „Oferta na zakup wozu asenizacyjnego” w terminie do dnia 10.07.2024 r. do godz. 10.00 (wzór oferty w załączeniu).
5. Otwarcie ofert i wybór oferenta odbędzie się 11.07.2024 r. Podmiot oferujący najwyższą cenę zakupu zostanie poinformowany o wyborze jego oferty dnia 11.07.2024 r.
6. Sprzedający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od wyboru ofert bez podawania przyczyny.

Wójt
Cezary Możejko

Pliki do pobrania:

Ogłoszenie o sprzedaży.pdf
Format: pdf, 207.28 kB
Formularz ofertowy.pdf
Format: pdf, 32.53 kB
Zarządzenie.pdf
Format: pdf, 202.72 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.